Hotel California,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Часовник.
Гласувайте за нас!
RealTop.net Топ класация МегаРейтинг Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Bulgarian TOP
0   1   2   34   5
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:37 am
Latest topics
» Станете наши приятели.
Барът до външния басейн. Icon_minitimeСря Юни 04, 2014 1:37 pm by Autumn.

» Градинката.
Барът до външния басейн. Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 11:38 am by Axel Muse.

» everything.
Барът до външния басейн. Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 10:26 am by Axel Muse.

» save ur face.
Барът до външния басейн. Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 10:14 am by Axel Muse.

» Нашите приятели.
Барът до външния басейн. Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:42 am by Axel Muse.

» Рангове?
Барът до външния басейн. Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:41 am by Axel Muse.

» Въпроси & Отговори.
Барът до външния басейн. Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:39 am by Axel Muse.

» Критики & Оплаквания.
Барът до външния басейн. Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:38 am by Axel Muse.

» Наказателен кодекс.
Барът до външния басейн. Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:36 am by Axel Muse.


Барът до външния басейн.

5 posters

Go down

Барът до външния басейн. Empty Барът до външния басейн.

Писане by Axel Muse. Вто Яну 03, 2012 1:34 am

Барът до външния басейн. Pool_bar
Axel Muse.
Axel Muse.
i'm worst at what i do best and for this gift i feel blessed.

Статус : : They say that life's a game but they take the board away.
Брой мнения : 207

https://hotel-california-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Барът до външния басейн. Empty Re: Барът до външния басейн.

Писане by Adriana Ambosa Вто Фев 07, 2012 4:33 pm

Сутринта след нанасянето ми в хотела, ме посрещна със слънчевите лъчи влизащи през завесите на прозорците..станах от голямото легло и застанах пред прозореца..Нямаше много хора, но имаше такива, които бяха седнали на бара около външния басейн..Огледах се и забелязах група от момчета, които се запътваха към бара..Влязох в банята и си взех бърз душ..Облякох се и слязох долу, за един сок на бара..Когато слязох във фоайето, то беше доста по-оживено отколкото беше дворът..Излязох и тръгнах към бара..Единственото свободно място беше до едно момче, което пиеше кафе..
-Ам свободно ли е?-попитах аз и му се усмихнах..
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 20
Age : 33
Местожителство : Калифорниа

Върнете се в началото Go down

Барът до външния басейн. Empty Re: Барът до външния басейн.

Писане by Александро Лука Вто Фев 07, 2012 4:43 pm

Алек се бе завърнал доста бързо от разходката си до Париж. Не намери нищо там и реши, че все пак е по-добре да си стой в спокойствието на хотела. Вече не му правиха впечатление злобните закачки на служителите или пък те бяха свикнали с присъствието му и някак не го закачаха толкова. Обичаше да си комуникира със Саша, който честичко идваше да проверява гардероба му, дали случайно Нарния не се е появила там, но за сега не бележеше успех с търсенето на страната на чудесата. Трябваше да му предложи да потърсят заешка дупка в двора на хотела, можеше пък тя да се окаже приказния вход към мечтаната старана.
Отпиваше големи глътки от кафето си и се наслаждаваше на топлината, която се разнасяше до всяко едно ъгълче на тялото му, заедно с изпитата гореща течност.
Вдигна поглед, когато нежен глас прекъсна мислите му и съзря изключително чаровна брюнетка. Отмести бързо крака си, който бе подпрял на съседния стол и се поизправи.
- Разбира се, заповядайте! - усмихна й се широко в отговор.
Александро Лука
Александро Лука

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Барът до външния басейн. Empty Re: Барът до външния басейн.

Писане by Adriana Ambosa Вто Фев 07, 2012 5:49 pm

-Ам..Един фреш с горски плодове и кокос..-казах аз на бармана, който се облегна на бара срещу мен..Телефонът ми звънна и аз се завъртях с гръб към бара..Беше Тони агентът ми..
-Хей Тон..к'во става..?-попитах, аз а той ме заразпитва къде съм..-В хотела..тъкмо станах..вчера беше изморителен ден и сега разпускам с кокосов шейк..-Да не се притеснявай..Подписахме документите..-Добре Тон..ще се видим..Чао..-казах аз и с едно движение на ръката си затворих телефона..И се обърнах отново към бара, където ме чакаше готовия шейк..Отпих една глътка и погледнах момчето..Усмихнах се и отметнах косата си назад..
-Ам..Аз съм Адриана..-казах аз и се усмихнах отново..
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 20
Age : 33
Местожителство : Калифорниа

Върнете се в началото Go down

Барът до външния басейн. Empty Re: Барът до външния басейн.

Писане by Александро Лука Вто Фев 07, 2012 6:08 pm

Гласа й звучеше очарователно, докато говореше по телефона. Алек без да иска се заслуша в разговора й, по принцип не обичаше да подслушва ... но в негова защита мога да кажа, че по-скоро слушаше звученето на гласа й и се наслаждаваше на прекрасния звук, от колкото в самото значение на думите, които тя влагаше.
- Аз съм Алкесандро - подаде й ръка, след като тя бе така любезна да му се представи - прекрасен ден нали? - не дочака отговора й, а продължи весело - името ти звучи европейско, от къде си всъщност?
Харесваше му да си мечтае да срещне някой от старата Европа тук насред Калифорния. Искаше му се да срещне с някой близък до неговия нрав и възпитание.
Александро Лука
Александро Лука

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Барът до външния басейн. Empty Re: Барът до външния басейн.

Писане by Adriana Ambosa Вто Фев 07, 2012 6:39 pm

-Ами да денят е прекрасен и да от Венеция съм..Там съм родена, но когато бях на 11 се преместихме в Северна Каролина..И много ми липсва.Венеция..Толкова трудно свикнах с колите..Толкова си обичах лодчиците..-казах аз и се засмях..Отпих от гъстата течност и отново отметнах косата си назад...Меките къдрици се спускаха по рамената ми и ме дразнеха..Сега ли намериха да падат, когато до мен стои такова момче..ядосвах се на ум..Телефонът ми изпиука в знак, че имам ново съобщение..
-Господии..-казах нервно аз и го извадих от джоба си...
Томи..'' Адриана размърдай си талантливите крачка и се хващай на работа''
Аз изпуфках нервно и натиснах копчето за изключване..
-Този човек ще ме сасипе...
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 20
Age : 33
Местожителство : Калифорниа

Върнете се в началото Go down

Барът до външния басейн. Empty Re: Барът до външния басейн.

Писане by Александро Лука Вто Фев 07, 2012 6:45 pm

- Явно липсваш на някой прекалено много - усмихна се Алек, на нервното й движение към телефона, добре че той никога не чуваше своя, пък и напоследък никой за нищо не го търсеше, така че нямаше досадни прекъсвания от към джобовете му.
- Венеция би ти отивала, определено - допълни някак замислено, представяйки си чаровната брюнетка излегната в гондола някъде по каналите - всъщност и аз съм италианец, може би си чувала за аристократите Лука!? - попита с някаква надежда, но бързо сведе поглед не искаше да изглежда, че се хвали или нещо такова, но бе свикнал да бъде някъде, където са чували за стария му род.
Александро Лука
Александро Лука

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Барът до външния басейн. Empty Re: Барът до външния басейн.

Писане by Adriana Ambosa Вто Фев 07, 2012 6:57 pm

-За жалост не съм..., но може би родителите ми са чували за тях..Аз..Не се задържах много, на техните събирания и коктейли...Аз обичам да се размотавам с приятели..момчета..и да купонясвам..А ти Александро..Какво обичаш да правиш..? -попитах аз и се усмихнах чаровно..-Не мисли, че съм от най-търсените..просто работата ми е такава, а мениджърът ми не ме оставя намира..Сигурно е вдигнал..всички в школата на крак, защото съм си изключила телефона..-казах аз и поклатих нодоумяващо глава...След това отново се усмихнах и отпих голяма глътка...След това се огледах,а хората около нас..бързаха сякаш светът ще свърши, ако закъснеят..
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 20
Age : 33
Местожителство : Калифорниа

Върнете се в началото Go down

Барът до външния басейн. Empty Re: Барът до външния басейн.

Писане by Александро Лука Вто Фев 07, 2012 7:10 pm

- Аз като всеки на моята възраст обичам да се забавлявам - Алек забеляза нервниченето й, като спомена мениджъра си и добави замислено - той не трябва да те тормози, всъщност той работи за теб, а не ти за него, ако се държи зле е по-добре да го смениш. - Алек говореше ерудирано, все пак на ранна възраст наследи цялото богатство на семейството си и му се наложи бързо да се научи как да накара хората да работят за него, без да му се бъркат твърде много в живота. Стори му се, че чаровната Адриана има нужда от почивка от вечно недоволния си мениджър и някак спонтанно реши да й помогне.
- Ако искаш обади му се и кажи, че съм те наел за цял ден да ... - той се сети че не знае точно с какво се занимава и допълни - да правиш там, за каквото ти се плаща, а ние ще си пием коктейли под калифорнийското слънце.
Александро Лука
Александро Лука

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Барът до външния басейн. Empty Re: Барът до външния басейн.

Писане by Adriana Ambosa Сря Фев 08, 2012 7:37 am

-Наистина ли?-попитах аз иронично..Той кимна с глава и аз извадих телефона си. Включих го и както очаквах имах 4 съобщения: 3 от Томи и 1 от Симон(за нея имаше време по-късно) и милион пропуснати обаждания от Томи..Набрах го и наведох глава надолу..
''Томи..-казах аз а отсреща той започна да говори без дори да ме изслуша..
-Томи..Днес няма да дойда казах ти го вчера.., а и обещах на един приятел..да му обърна малко от нужното внимание..-казах аз, макар, че не беше съвсем точно предадена информация..Томи се разкрещя в телефона..
-Да Томи и аз те обичам чао...''-След тези думи затворих телефона и отново го изключих...Когато надигнах глава той се беше втренчил в мен с огромно позитивно очакване в очите..
-Готово..-казах аз и поех дълбоко въздух...Той отпусна напрегнатия си поглед и се усмихна..
-Ам..междо другото как да е малкото ти име..Така де...Как ти казват приятелите?
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 20
Age : 33
Местожителство : Калифорниа

Върнете се в началото Go down

Барът до външния басейн. Empty Re: Барът до външния басейн.

Писане by Александро Лука Сря Фев 08, 2012 9:38 am

Алек я слушаше някак развеселено как разговаря по телефона, беше му интересно как отмята косата си с ръка, когато е нервна и изобщо всяко нейно движение му приличаше по скоро на нервен тик. Може би наистина й трябваше почивка, просто да полежи и нищо да не прави, не беше хубаво да се подлага на толкова голям стрес докато е толкова млада. Прииска му се просто да я гушне и забави за момент, сякаш живееше живота си на бързи обороти, а това винаги означаваше, че някой пропуска хубавите моменти, които живота предлага.
Замисли се над въпроса й и примигна няколко пъти, всъщност нямаше кой знае колко приятели, съдбата му бе да се скита сам, не можеше да си позволи да излага други хора на проклятието си.
- По близките ми викат Алек - гласа му леко заглъхна, когато избегна да думата "приятели" - или просто Лука ... нали разбираш последния от фамилията, няма с кой да ме сбъркат, ако ме наричат така - усмивката му бе по детски чиста и невинна.
Александро Лука
Александро Лука

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Барът до външния басейн. Empty Re: Барът до външния басейн.

Писане by Adriana Ambosa Сря Фев 08, 2012 2:41 pm

-Знаеш ли Алек..Наистина съм ти задължена..-наведох се и го целунах по бузата...-Имах доста приятели в Каролина, но сега разбирам, че никой от тях не е бил истински..Освен Симон...Това, което правиш за мен е наистина невероятно мило..След това се усмихнах широко и отпих от шейка, който беше на свършване...-Та какво мислиш да правим..?-попитах аз и отново се усмихнах..Допих шейка и се завъртях със стола към него...Той се усмихнах загадъчно и стана от стола..Протегна ръката си към моята..Аз я хванах и се ухили до уши..
-Ако ще излизаме извън хотела..Трябва да сваля тези високи обувки..Искам си кецовете..-казах аз и тръгнах до него..
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 20
Age : 33
Местожителство : Калифорниа

Върнете се в началото Go down

Барът до външния басейн. Empty Re: Барът до външния басейн.

Писане by Александро Лука Сря Фев 08, 2012 2:51 pm

Определено близостта на момичето му действаше притеснително, нямаше как да й избълва, че не бива да му налита така, защото има вероятност да се превърне в някое животно ... Сигурно щеше да го помисли за смахнат, но трябваше бързо да се отдалечи от нея, ако не искаше да направи пълен панаир с преобразяването си. Кафето си бе доста претъпкано и не само от призраци, като друг път.
- Слушай, това е телефонния ми номер, непременно ми звънни по късно ... сега трябва много бързо да се прибера - бутна визитката си в ръката на Адриана, надяваше се да не изглежда като луд, но нямаше начин просто да успее да спре преобразяването си, ако тя продължаваше да го докосва, дръпна ръката си и почти побегна към стаята, където се надяваше да си вземе студен душ и всичко да се размине.
Александро Лука
Александро Лука

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Барът до външния басейн. Empty Re: Барът до външния басейн.

Писане by Емили Лавре Вто Фев 21, 2012 6:34 pm

Емили погледна през прозореца. Челото й се опря в стъклото, а замислената й физиономия предвещаваше само едно - беше й скучно и се мъчеше да измисли какво да прави. Пред замрежения й поглед се простираше открития басейн на хотела. Внезапно се усмихна, фокусирайки гледката. Щеше да плува - беше решено.

Облече най-хубавия си цял бански и една къса, полупрозрачна, лятна рокля. Взе си чантата и се спусна на партера. Мина усмихната през фоайето и ресторанта, откъдето се излизаше към задния двор. Огледа се и очите й попаднаха на бара близо до огромния басейн. Едно питие преди да се гмурне нямаше да й се отрази зле.
Емили Лавре
Емили Лавре

Брой мнения : 10
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Барът до външния басейн. Empty Re: Барът до външния басейн.

Писане by Рейвън Сря Фев 22, 2012 4:21 pm

Бях излязла от стаята на Аксел насън, не осъзнавах напълно какво се бе случило и ми се струваше, че е просто ужасен кошмар, от който много скоро ще се събудя. "Глупава Рей. Как можа?"-лошото бе, че не можех да дам смислен отговор. Лицето ми бе пребледняло, ръцете ми трепереха, а устните ми бяха изкривени в странна гримаса.
Трябваше ми въздух. Задушавах се и тръгнах накъде ми видяха очите или накъде ме водеше интуицията. Крачките ми бяха бързи, големи, не гледах къде ходя, кой блъскам и накъде се запътвам и се изпросих няколко недоволни възгласи.
Стигнах басейна и с дълбоа въдишка седнах на ръба му, като потопих крака в хладката вода. Беше отпускащо. Затворих очи, но удоволствието не продължи дълго. Усетих нечии стъпки и бързо се осъзнах. Когато извърнах лице към източника, осъзнах, че това бе просто едно момиче, и то турист ако се съдеше по безцелната походка. Не бях в настроение за разговори, но трябваше да се държа възпитано, затова красноречиво й се усмихнах.
Рейвън
Рейвън

Статус : : Don't cry because it came to an end. Smile because it happened!
Брой мнения : 71

Върнете се в началото Go down

Барът до външния басейн. Empty Re: Барът до външния басейн.

Писане by Емили Лавре Сря Фев 22, 2012 8:42 pm

Емили се усмихна в отговор. Не че я познаваше, но... Всъщност Ем не познаваше много хора тук... или пък изобщо. Беше си много общителна, но тук бе по работа и не й се искаше да се разсейва. Но трябваше да си признае, че й бе скучно. Дни и нощи прекарани сама, мислейки за нещата които трябва да направи... Нищо от това не й беше полезно, затова се обърна уверено към момичето, което й се бе усмихнало.

- Хей, здрасти! Аз съм Емили. Приятно ми е! - тя се усмихна чаровно.
Емили Лавре
Емили Лавре

Брой мнения : 10
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Барът до външния басейн. Empty Re: Барът до външния басейн.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите