Часовник.
Гласувайте за нас!
RealTop.net Топ класация МегаРейтинг Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Bulgarian TOP
0   1   2   34   5
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 12, на Пон Юли 31, 2017 5:16 am
Latest topics
» Станете наши приятели.
Сря Юни 04, 2014 1:37 pm by Autumn.

» Градинката.
Сря Фев 26, 2014 11:38 am by Axel Muse.

» everything.
Сря Фев 26, 2014 10:26 am by Axel Muse.

» save ur face.
Сря Фев 26, 2014 10:14 am by Axel Muse.

» Нашите приятели.
Сря Фев 26, 2014 9:42 am by Axel Muse.

» Рангове?
Сря Фев 26, 2014 9:41 am by Axel Muse.

» Въпроси & Отговори.
Сря Фев 26, 2014 9:39 am by Axel Muse.

» Критики & Оплаквания.
Сря Фев 26, 2014 9:38 am by Axel Muse.

» Наказателен кодекс.
Сря Фев 26, 2014 9:36 am by Axel Muse.

Барът до външния басейн.

Go down

Барът до външния басейн.

Писане by Axel Muse. on Вто Яну 03, 2012 1:34 am

Axel Muse.
i'm worst at what i do best and for this gift i feel blessed.

Статус : : They say that life's a game but they take the board away.
Брой мнения : 207

Вижте профила на потребителя http://hotel-california-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Re: Барът до външния басейн.

Писане by Adriana Ambosa on Вто Фев 07, 2012 4:33 pm

Сутринта след нанасянето ми в хотела, ме посрещна със слънчевите лъчи влизащи през завесите на прозорците..станах от голямото легло и застанах пред прозореца..Нямаше много хора, но имаше такива, които бяха седнали на бара около външния басейн..Огледах се и забелязах група от момчета, които се запътваха към бара..Влязох в банята и си взех бърз душ..Облякох се и слязох долу, за един сок на бара..Когато слязох във фоайето, то беше доста по-оживено отколкото беше дворът..Излязох и тръгнах към бара..Единственото свободно място беше до едно момче, което пиеше кафе..
-Ам свободно ли е?-попитах аз и му се усмихнах..

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Adriana Ambosa

Брой мнения : 20
Местожителство : Калифорниа

Вижте профила на потребителя

Писане by Александро Лука on Вто Фев 07, 2012 4:43 pm

Алек се бе завърнал доста бързо от разходката си до Париж. Не намери нищо там и реши, че все пак е по-добре да си стой в спокойствието на хотела. Вече не му правиха впечатление злобните закачки на служителите или пък те бяха свикнали с присъствието му и някак не го закачаха толкова. Обичаше да си комуникира със Саша, който честичко идваше да проверява гардероба му, дали случайно Нарния не се е появила там, но за сега не бележеше успех с търсенето на страната на чудесата. Трябваше да му предложи да потърсят заешка дупка в двора на хотела, можеше пък тя да се окаже приказния вход към мечтаната старана.
Отпиваше големи глътки от кафето си и се наслаждаваше на топлината, която се разнасяше до всяко едно ъгълче на тялото му, заедно с изпитата гореща течност.
Вдигна поглед, когато нежен глас прекъсна мислите му и съзря изключително чаровна брюнетка. Отмести бързо крака си, който бе подпрял на съседния стол и се поизправи.
- Разбира се, заповядайте! - усмихна й се широко в отговор.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Създадено специално от любимия ми призрак Саша Лесбърн

И едничко от Тайнственика на Саша

Spoiler:
Ако ви е интересно какво творя - посетете блога ми!
Александро Лука

Брой мнения : 57

Писане by Adriana Ambosa on Вто Фев 07, 2012 5:49 pm

-Ам..Един фреш с горски плодове и кокос..-казах аз на бармана, който се облегна на бара срещу мен..Телефонът ми звънна и аз се завъртях с гръб към бара..Беше Тони агентът ми..
-Хей Тон..к'во става..?-попитах, аз а той ме заразпитва къде съм..-В хотела..тъкмо станах..вчера беше изморителен ден и сега разпускам с кокосов шейк..-Да не се притеснявай..Подписахме документите..-Добре Тон..ще се видим..Чао..-казах аз и с едно движение на ръката си затворих телефона..И се обърнах отново към бара, където ме чакаше готовия шейк..Отпих една глътка и погледнах момчето..Усмихнах се и отметнах косата си назад..
-Ам..Аз съм Адриана..-казах аз и се усмихнах отново..

Adriana Ambosa

Писане by Александро Лука on Вто Фев 07, 2012 6:08 pm

Гласа й звучеше очарователно, докато говореше по телефона. Алек без да иска се заслуша в разговора й, по принцип не обичаше да подслушва ... но в негова защита мога да кажа, че по-скоро слушаше звученето на гласа й и се наслаждаваше на прекрасния звук, от колкото в самото значение на думите, които тя влагаше.
- Аз съм Алкесандро - подаде й ръка, след като тя бе така любезна да му се представи - прекрасен ден нали? - не дочака отговора й, а продължи весело - името ти звучи европейско, от къде си всъщност?
Харесваше му да си мечтае да срещне някой от старата Европа тук насред Калифорния. Искаше му се да срещне с някой близък до неговия нрав и възпитание.

Spoiler:
Александро Лука

Писане by Adriana Ambosa on Вто Фев 07, 2012 6:39 pm

-Ами да денят е прекрасен и да от Венеция съм..Там съм родена, но когато бях на 11 се преместихме в Северна Каролина..И много ми липсва.Венеция..Толкова трудно свикнах с колите..Толкова си обичах лодчиците..-казах аз и се засмях..Отпих от гъстата течност и отново отметнах косата си назад...Меките къдрици се спускаха по рамената ми и ме дразнеха..Сега ли намериха да падат, когато до мен стои такова момче..ядосвах се на ум..Телефонът ми изпиука в знак, че имам ново съобщение..
-Господии..-казах нервно аз и го извадих от джоба си...
Томи..'' Адриана размърдай си талантливите крачка и се хващай на работа''
Аз изпуфках нервно и натиснах копчето за изключване..
-Този човек ще ме сасипе...

Adriana Ambosa

Писане by Александро Лука on Вто Фев 07, 2012 6:45 pm

- Явно липсваш на някой прекалено много - усмихна се Алек, на нервното й движение към телефона, добре че той никога не чуваше своя, пък и напоследък никой за нищо не го търсеше, така че нямаше досадни прекъсвания от към джобовете му.
- Венеция би ти отивала, определено - допълни някак замислено, представяйки си чаровната брюнетка излегната в гондола някъде по каналите - всъщност и аз съм италианец, може би си чувала за аристократите Лука!? - попита с някаква надежда, но бързо сведе поглед не искаше да изглежда, че се хвали или нещо такова, но бе свикнал да бъде някъде, където са чували за стария му род.

Spoiler:
Александро Лука

Писане by Adriana Ambosa on Вто Фев 07, 2012 6:57 pm

-За жалост не съм..., но може би родителите ми са чували за тях..Аз..Не се задържах много, на техните събирания и коктейли...Аз обичам да се размотавам с приятели..момчета..и да купонясвам..А ти Александро..Какво обичаш да правиш..? -попитах аз и се усмихнах чаровно..-Не мисли, че съм от най-търсените..просто работата ми е такава, а мениджърът ми не ме оставя намира..Сигурно е вдигнал..всички в школата на крак, защото съм си изключила телефона..-казах аз и поклатих нодоумяващо глава...След това отново се усмихнах и отпих голяма глътка...След това се огледах,а хората около нас..бързаха сякаш светът ще свърши, ако закъснеят..

Adriana Ambosa

Писане by Александро Лука on Вто Фев 07, 2012 7:10 pm

- Аз като всеки на моята възраст обичам да се забавлявам - Алек забеляза нервниченето й, като спомена мениджъра си и добави замислено - той не трябва да те тормози, всъщност той работи за теб, а не ти за него, ако се държи зле е по-добре да го смениш. - Алек говореше ерудирано, все пак на ранна възраст наследи цялото богатство на семейството си и му се наложи бързо да се научи как да накара хората да работят за него, без да му се бъркат твърде много в живота. Стори му се, че чаровната Адриана има нужда от почивка от вечно недоволния си мениджър и някак спонтанно реши да й помогне.
- Ако искаш обади му се и кажи, че съм те наел за цял ден да ... - той се сети че не знае точно с какво се занимава и допълни - да правиш там, за каквото ти се плаща, а ние ще си пием коктейли под калифорнийското слънце.

Spoiler:
Александро Лука

Писане by Adriana Ambosa on Сря Фев 08, 2012 7:37 am

-Наистина ли?-попитах аз иронично..Той кимна с глава и аз извадих телефона си. Включих го и както очаквах имах 4 съобщения: 3 от Томи и 1 от Симон(за нея имаше време по-късно) и милион пропуснати обаждания от Томи..Набрах го и наведох глава надолу..
''Томи..-казах аз а отсреща той започна да говори без дори да ме изслуша..
-Томи..Днес няма да дойда казах ти го вчера.., а и обещах на един приятел..да му обърна малко от нужното внимание..-казах аз, макар, че не беше съвсем точно предадена информация..Томи се разкрещя в телефона..
-Да Томи и аз те обичам чао...''-След тези думи затворих телефона и отново го изключих...Когато надигнах глава той се беше втренчил в мен с огромно позитивно очакване в очите..
-Готово..-казах аз и поех дълбоко въздух...Той отпусна напрегнатия си поглед и се усмихна..
-Ам..междо другото как да е малкото ти име..Така де...Как ти казват приятелите?

Adriana Ambosa

Писане by Александро Лука on Сря Фев 08, 2012 9:38 am

Алек я слушаше някак развеселено как разговаря по телефона, беше му интересно как отмята косата си с ръка, когато е нервна и изобщо всяко нейно движение му приличаше по скоро на нервен тик. Може би наистина й трябваше почивка, просто да полежи и нищо да не прави, не беше хубаво да се подлага на толкова голям стрес докато е толкова млада. Прииска му се просто да я гушне и забави за момент, сякаш живееше живота си на бързи обороти, а това винаги означаваше, че някой пропуска хубавите моменти, които живота предлага.
Замисли се над въпроса й и примигна няколко пъти, всъщност нямаше кой знае колко приятели, съдбата му бе да се скита сам, не можеше да си позволи да излага други хора на проклятието си.
- По близките ми викат Алек - гласа му леко заглъхна, когато избегна да думата "приятели" - или просто Лука ... нали разбираш последния от фамилията, няма с кой да ме сбъркат, ако ме наричат така - усмивката му бе по детски чиста и невинна.

Spoiler:
Александро Лука

Писане by Adriana Ambosa on Сря Фев 08, 2012 2:41 pm

-Знаеш ли Алек..Наистина съм ти задължена..-наведох се и го целунах по бузата...-Имах доста приятели в Каролина, но сега разбирам, че никой от тях не е бил истински..Освен Симон...Това, което правиш за мен е наистина невероятно мило..След това се усмихнах широко и отпих от шейка, който беше на свършване...-Та какво мислиш да правим..?-попитах аз и отново се усмихнах..Допих шейка и се завъртях със стола към него...Той се усмихнах загадъчно и стана от стола..Протегна ръката си към моята..Аз я хванах и се ухили до уши..
-Ако ще излизаме извън хотела..Трябва да сваля тези високи обувки..Искам си кецовете..-казах аз и тръгнах до него..

Adriana Ambosa

Писане by Александро Лука on Сря Фев 08, 2012 2:51 pm

Определено близостта на момичето му действаше притеснително, нямаше как да й избълва, че не бива да му налита така, защото има вероятност да се превърне в някое животно ... Сигурно щеше да го помисли за смахнат, но трябваше бързо да се отдалечи от нея, ако не искаше да направи пълен панаир с преобразяването си. Кафето си бе доста претъпкано и не само от призраци, като друг път.
- Слушай, това е телефонния ми номер, непременно ми звънни по късно ... сега трябва много бързо да се прибера - бутна визитката си в ръката на Адриана, надяваше се да не изглежда като луд, но нямаше начин просто да успее да спре преобразяването си, ако тя продължаваше да го докосва, дръпна ръката си и почти побегна към стаята, където се надяваше да си вземе студен душ и всичко да се размине.

Spoiler:
Александро Лука

Писане by Емили Лавре on Вто Фев 21, 2012 6:34 pm

Емили погледна през прозореца. Челото й се опря в стъклото, а замислената й физиономия предвещаваше само едно - беше й скучно и се мъчеше да измисли какво да прави. Пред замрежения й поглед се простираше открития басейн на хотела. Внезапно се усмихна, фокусирайки гледката. Щеше да плува - беше решено.

Облече най-хубавия си цял бански и една къса, полупрозрачна, лятна рокля. Взе си чантата и се спусна на партера. Мина усмихната през фоайето и ресторанта, откъдето се излизаше към задния двор. Огледа се и очите й попаднаха на бара близо до огромния басейн. Едно питие преди да се гмурне нямаше да й се отрази зле.

Емили Лавре

Брой мнения : 10

Писане by Рейвън on Сря Фев 22, 2012 4:21 pm

Бях излязла от стаята на Аксел насън, не осъзнавах напълно какво се бе случило и ми се струваше, че е просто ужасен кошмар, от който много скоро ще се събудя. "Глупава Рей. Как можа?"-лошото бе, че не можех да дам смислен отговор. Лицето ми бе пребледняло, ръцете ми трепереха, а устните ми бяха изкривени в странна гримаса.
Трябваше ми въздух. Задушавах се и тръгнах накъде ми видяха очите или накъде ме водеше интуицията. Крачките ми бяха бързи, големи, не гледах къде ходя, кой блъскам и накъде се запътвам и се изпросих няколко недоволни възгласи.
Стигнах басейна и с дълбоа въдишка седнах на ръба му, като потопих крака в хладката вода. Беше отпускащо. Затворих очи, но удоволствието не продължи дълго. Усетих нечии стъпки и бързо се осъзнах. Когато извърнах лице към източника, осъзнах, че това бе просто едно момиче, и то турист ако се съдеше по безцелната походка. Не бях в настроение за разговори, но трябваше да се държа възпитано, затова красноречиво й се усмихнах.

I believe in nothing, оne hundred suns until we part
I believe in nothing, not in sin and not in God
I believe in nothing, not in peace and not in war
I believe in nothing, but the truth and who we are

Рейвън

Статус : : Don't cry because it came to an end. Smile because it happened!
Брой мнения : 71

Писане by Емили Лавре on Сря Фев 22, 2012 8:42 pm

Емили се усмихна в отговор. Не че я познаваше, но... Всъщност Ем не познаваше много хора тук... или пък изобщо. Беше си много общителна, но тук бе по работа и не й се искаше да се разсейва. Но трябваше да си признае, че й бе скучно. Дни и нощи прекарани сама, мислейки за нещата които трябва да направи... Нищо от това не й беше полезно, затова се обърна уверено към момичето, което й се бе усмихнало.

- Хей, здрасти! Аз съм Емили. Приятно ми е! - тя се усмихна чаровно.

Емили Лавре

Брой мнения : 10

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото