Hotel California,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Часовник.
Гласувайте за нас!
RealTop.net Топ класация МегаРейтинг Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Bulgarian TOP
0   1   2   34   5
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:37 am
Latest topics
» Станете наши приятели.
Сахара Смит Icon_minitimeСря Юни 04, 2014 1:37 pm by Autumn.

» Градинката.
Сахара Смит Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 11:38 am by Axel Muse.

» everything.
Сахара Смит Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 10:26 am by Axel Muse.

» save ur face.
Сахара Смит Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 10:14 am by Axel Muse.

» Нашите приятели.
Сахара Смит Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:42 am by Axel Muse.

» Рангове?
Сахара Смит Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:41 am by Axel Muse.

» Въпроси & Отговори.
Сахара Смит Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:39 am by Axel Muse.

» Критики & Оплаквания.
Сахара Смит Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:38 am by Axel Muse.

» Наказателен кодекс.
Сахара Смит Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:36 am by Axel Muse.


Сахара Смит

Go down

Сахара Смит Empty Сахара Смит

Писане by Сахара Смит Пет Юни 15, 2012 7:59 pm



[center]Сахара Смит Nina-dobrev-photoshoot-07-004
Снимка /+ името на човека, чийто лик използвате/
Име: Не знам... Може би Сахара... Защото отдавна забравих истинското си име...
Възраст: 21
Вид: ?
Характер: Аз, Сахара, не знам какво е милост! Безпощадната Сахара. Сахара като пустинята. Топла и страстна в леглото, лоша в отношения и същевременно забавна-като играта на смърт. Ината ми е по-голям от пустинята Гоби, а душата ми същевременно по-мрачна и студена от небето и хлада в пустинята и светла като пясъка по дюните. Обичам мъжете.. Без тях аз съм никоя. Те внасят радост в живота ми-освен всекидневното лигавене с приятелките ми. Трудно се доверявам, он това стане ли веднъж, аз съм вярна до гроб. Не, изглеждам самовлюбена-но има за какво, изглеждам лоша-има за какво, но все пак аз обичам приятелите си. Исках да стана адвокат-нямах атзи възможност и сега съм актриса, а често и нещо много по-лошо. Дълбините на характера си-дори аз не познавам. Умът ми нарежда нещата веднага и винаги така чеда извлека най-много полза. Приличам си по тава на Шерлок Холмс.
В някой моменти аз съм ангел, а в други дявол. НЕ! Аз съм САХАРА ! Няма друга като мен!
История: Първият ви въпрос към пират? Е, моя беше-коя съм аз. Не знам как, но бях отвлечена от пирати на 7 годинки. Забравих името си, семейство и история. Дадоха името ми Сахара. Благодарение на тях съм това, което съм сега. Унищожителен човек! Три години учих всичко за морето и пиратството. Оставиха ме в Ню Йорк където отидох при приемни родители. Започнах ад уча като за право, но ТЕ ме спряха и отидох в театрално училище. Затова сега съм атка отвяна. На 17 уж се ожених, обаче СМЪРТТА ни раздели. Тази смърт беше няква мацка от фитнес клуба на съпруга ми. Останах с дете на ръце. С неговите приятели веднъж отидоха в хотел Калифорния. Не се върнаха. Сега и аз съм тук и се опитвам да разкрия мистерията. Помогнете!
Допълнително: Пиша, пуша и пия- Обичам купоните и смеха, нищо че съм толкова лошо момиче... Сахара Смит Nina_dobrev_photo_by_john_bregarСахара Смит 11623_nina-dobrev

Сахара Смит

Брой мнения : 2

Върнете се в началото Go down

Сахара Смит Empty Re: Сахара Смит

Писане by Сахара Смит Пет Юни 15, 2012 7:59 pm

Моля да смените името ми само на Сахара

Сахара Смит

Брой мнения : 2

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите