Hotel California,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Часовник.
Гласувайте за нас!
RealTop.net Топ класация МегаРейтинг Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Bulgarian TOP
0   1   2   34   5
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:37 am
Latest topics
» Станете наши приятели.
McDonald's Icon_minitimeСря Юни 04, 2014 1:37 pm by Autumn.

» Градинката.
McDonald's Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 11:38 am by Axel Muse.

» everything.
McDonald's Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 10:26 am by Axel Muse.

» save ur face.
McDonald's Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 10:14 am by Axel Muse.

» Нашите приятели.
McDonald's Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:42 am by Axel Muse.

» Рангове?
McDonald's Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:41 am by Axel Muse.

» Въпроси & Отговори.
McDonald's Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:39 am by Axel Muse.

» Критики & Оплаквания.
McDonald's Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:38 am by Axel Muse.

» Наказателен кодекс.
McDonald's Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:36 am by Axel Muse.


McDonald's

2 posters

Go down

McDonald's Empty McDonald's

Писане by Axel Muse. Сря Яну 04, 2012 12:06 am

McDonald's McDonalds_42nd_Street
Axel Muse.
Axel Muse.
i'm worst at what i do best and for this gift i feel blessed.

Статус : : They say that life's a game but they take the board away.
Брой мнения : 207

https://hotel-california-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

McDonald's Empty Re: McDonald's

Писане by Andy. Чет Фев 09, 2012 2:26 pm

Колата е такава съборетина! За нищо не я бива! Дори не мога да се сетя защо я взех поначало. Трябваше ли ми? Да, така съм си мислила, но сега се убеждавам, че точно такъв вид неприятности не ми трябват. Две пъти закъсах, при вторият от които дясната гума отзад се беше спукала. Трябваше да излезна навън да я оправям вечерта при – 20 градуса температура. Когато най-сетне закрепих новата и се отървах от старата, се оказа, че парното в колата се развали. Просто ей така! Когато се обадих на Чарли („приятелят”, който ми пробута тая таратайка), той каза, че всичко било заради студа и няма за какво да се притеснявам. „До 30 минути, най-много час ще бъде като ново!”. Ами дотогава?! След три часа по пътя се оказа, че нямала оправия тая джаджа. Премръзнала с два чифта ръкавици, една изключително дебела шапка и качулка с пух, паркирах колата пред някакво заведение за бързо хранене. Бях забравила за тази проста физиологична нужда. И докато бях ядосана, това някак си нямаше значение (въпреки че не бях яла от закуска миналия ден). Но когато чувството отмина, студът го замени с ужасяващата нужда да ям, да ям и да не спирам. В колата си никога не съм държала храна. Не ми се харесваше мисълта да ям и да спа на едно и също място... Затова отбих при първата изникнала възможност на пътя.

Затръшнах вратата след себе си и се озовах в малкото, безкрайно топло заведение. Мислех, че ще ме застигне бялата смърт в тая кола, но уви имала съм малко късмет. Дадох поръчката си на момичето отпред. Тогава тя започна да ми говори нещо. Изглеждаше мила, но със слушалките в ушите си нищо не чувах. О, споменах ли? И радио нямаше „колата”. Пъхнах ги в джоба на якето, взех поръчката и се огледах наоколо. Доста маси имало това нещо! Имаше няколко напълно свободни и почистени, но всички до една бяха близо до вратата. Не отново този студ. Затова реших да се натреса на милото момиче с русата коса отсреща ми. Надявах се няма нищо против все пак. Масите се водеха един вид обществена собственост, но не исках да си създавам проблеми още първия ден. Нов град. И не изглеждаше зле през замръзналото от студ стъкло.

- Мястото свободно ли е? – кимнах към стола срещу нея. „Усмихни се, няма да те изяде.”
Andy.
Andy.

Статус : : "Eskimo!" it's so misterious.
Брой мнения : 4

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите