Hotel California,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Часовник.
Гласувайте за нас!
RealTop.net Топ класация МегаРейтинг Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Bulgarian TOP
0   1   2   34   5
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:37 am
Latest topics
» Станете наши приятели.
Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Icon_minitimeСря Юни 04, 2014 1:37 pm by Autumn.

» Градинката.
Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 11:38 am by Axel Muse.

» everything.
Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 10:26 am by Axel Muse.

» save ur face.
Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 10:14 am by Axel Muse.

» Нашите приятели.
Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:42 am by Axel Muse.

» Рангове?
Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:41 am by Axel Muse.

» Въпроси & Отговори.
Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:39 am by Axel Muse.

» Критики & Оплаквания.
Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:38 am by Axel Muse.

» Наказателен кодекс.
Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:36 am by Axel Muse.


Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла

5 posters

Go down

Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Empty Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла

Писане by ???? Сря Фев 08, 2012 12:59 pm

Ей сладури няма ли да ме поздравите с някой бал в хотела ?

Как може такова нещо аз съм възмутена ! Така де , да се върнем към вас ,драги мои , какво е това скъпи мой Александро да зарибяваш момичета с клишета? То не беше Натали ,то не беше сексапилната Адриана е да на такъв мъж ,коя не би му устояла . Ах Париж ,Париж няма по -романтично място за една свалка и то къде на Айфеловата кула и само какви думи.. Но скъпи твоето проклятие си е направо убийствено , не ми се представя какво ще стане ако се ядосаш на някой як мъжага и станеш я мишка ,я хлебарка...това е истински ужас . Така стига съм говорила за теб ,че ще се възгордееш много. Имаме си сериен убиец на име Натали ... нямам думи момиче ,а ми се правиш на светица... Чака на стоп с думите "Аз съм магистралната фея" ,как пък не се намери някой загорял ,а се намери камикадзе на име Алисън ,каква лисица те гони ? Ама и двете не ви слуша главата честно.
Ако съм малко груба,не се безпокойте
аз ви обичам !

Целувки xXo xXo Gossip gil

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Empty Re: Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла

Писане by Александро Лука Сря Фев 08, 2012 1:48 pm

Shocked Цяла клюкарка почти само за мен Shocked
И аз те обичам скъпа, ама недей така, другите ще се разсърдят ...
Александро Лука
Александро Лука

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Empty Re: Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла

Писане by Натали ♥ Сря Фев 08, 2012 1:48 pm

Какво аз сериен убиец ??? Я стига .... ;дддд Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла 3528379607
Натали ♥
Натали ♥
100% sexy bitch
100% sexy bitch

Статус : : Винаги готова , внимавай какво и казваш.. ;ддд
Брой мнения : 23

Върнете се в началото Go down

Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Empty Re: Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла

Писане by Katherine. Сря Фев 08, 2012 2:02 pm

WtF..O.o Аз?!? АЗ?!? Камикадзе?? Не съм завършила едно РП и вече съм в устата на клюкарчето! ОмГ.. ROFL

Клюкарче аз няма да те поздравя! Отсега ти казвам..хД
Katherine.
Katherine.

Статус : : i want to recognize your beauty is not just a mask;
Брой мнения : 14

Върнете се в началото Go down

Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Empty Re: Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла

Писане by Katherine Сря Фев 08, 2012 2:14 pm

А тъй клюкарче ;) Браво на тебе. Разфасова ги набързо и ги метна в кожчето :ДД Харесва ми стила ти ама тва Камикадзе .. Сириосли?!?! O.o xDDD
Katherine
Katherine
Dead bitch.
Dead bitch.

Статус : : &quot; In Looooooooove <3333 &quot;
Брой мнения : 10

Върнете се в началото Go down

Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Empty Re: Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла

Писане by Гост Сря Фев 08, 2012 2:22 pm

Разфасова ги, ама нещо ми се струва, че Клюкарчето е само на романтична вълна ;D.. Другите невидими ли сме или сме достатъчно добри, че не ни хващаш?

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Empty Re: Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла

Писане by ???? Сря Фев 08, 2012 2:49 pm

Александро Лука написа: Shocked Цяла клюкарка почти само за мен Shocked
И аз те обичам скъпа, ама недей така, другите ще се разсърдят ...

Не си мисли ,че светът се върти около теб , хлапе * Казанова * и АЗ ЗНАМ,ЧЕ МЕ ОБИЧАШ! Всички ме обичат
Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла 346459121
Natalie Smith написа:Какво аз сериен убиец ??? Я стига .... ;дддд Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла 3528379607

По -спокойно момиче ,по-спокойно , че ще вземе да ме убиеш! Каква агресия , какво озъбено човеченце си ти мила ,но внимавай че като те гледам си доста злобничка !


Alison. написа:WtF..O.o Аз?!? АЗ?!? Камикадзе?? Не съм завършила едно РП и вече съм в устата на клюкарчето! ОмГ.. Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла 684166388

Клюкарче аз няма да те поздравя! Отсега ти казвам..хД


Ти се радвай ,че си ми в устата това е привилегия ! Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла 1882799810


Katherine. написа:А тъй клюкарче Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла 346459121
Браво на тебе. Разфасова ги набързо и ги метна в кожчето :ДД Харесва
ми стила ти ама тва Камикадзе .. Сириосли?!?! O.o xDDD

Ми какво да е? Камикадзе ,думата на Клюкарчето е закон моето дете ! Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла 1167756124

Саша Лесбърн написа:Разфасова ги, ама нещо ми се струва, че Клюкарчето
е само на романтична вълна ;D.. Другите невидими ли сме или сме
достатъчно добри, че не ни хващаш?

Я ревнивица се появи ,цтцтц горкичкия ,не съм ли ти обърнала внимание маниче и вече на бунт го обзве ,явно тук ти с Натали сте сериените убийци... Просто не ви виждам... И запомни аз те наблюдавам Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла 3272260495

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Empty Re: Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла

Писане by Гост Сря Фев 08, 2012 2:54 pm

Разбира се, аз съм наемен убиец на паяци ;D Но не дискриминирам призраци и чета между редовете ;DD Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла 3705588895 Гледай ме, аз съм си красив.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Empty Re: Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла

Писане by Александро Лука Сря Фев 08, 2012 2:57 pm

Аз ... Казанова? 835369
Та аз не мога да позволя на жена дори да ме докосне, камо ли други неща да правя с нея sCo_hmmthink
Александро Лука
Александро Лука

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Empty Re: Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла

Писане by Натали ♥ Сря Фев 08, 2012 5:43 pm

Ами тя си ги пише едни ,нз от къде ги вади... Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла 3268751438
Натали ♥
Натали ♥
100% sexy bitch
100% sexy bitch

Статус : : Винаги готова , внимавай какво и казваш.. ;ддд
Брой мнения : 23

Върнете се в началото Go down

Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Empty Re: Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла

Писане by Рейвън Сря Фев 08, 2012 6:23 pm

Хах..то не бяха сериини убийци, камикадзета, казанова Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла 2364773612
Рейвън
Рейвън

Статус : : Don't cry because it came to an end. Smile because it happened!
Брой мнения : 71

Върнете се в началото Go down

Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла Empty Re: Ей сладури няма ли да ме поздравите с добре дошла

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите