Hotel California,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Часовник.
Гласувайте за нас!
RealTop.net Топ класация МегаРейтинг Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Bulgarian TOP
0   1   2   34   5
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:37 am
Latest topics
» Станете наши приятели.
Шезлонгите около басейна. Icon_minitimeСря Юни 04, 2014 1:37 pm by Autumn.

» Градинката.
Шезлонгите около басейна. Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 11:38 am by Axel Muse.

» everything.
Шезлонгите около басейна. Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 10:26 am by Axel Muse.

» save ur face.
Шезлонгите около басейна. Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 10:14 am by Axel Muse.

» Нашите приятели.
Шезлонгите около басейна. Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:42 am by Axel Muse.

» Рангове?
Шезлонгите около басейна. Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:41 am by Axel Muse.

» Въпроси & Отговори.
Шезлонгите около басейна. Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:39 am by Axel Muse.

» Критики & Оплаквания.
Шезлонгите около басейна. Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:38 am by Axel Muse.

» Наказателен кодекс.
Шезлонгите около басейна. Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:36 am by Axel Muse.


Шезлонгите около басейна.

2 posters

Go down

Шезлонгите около басейна. Empty Шезлонгите около басейна.

Писане by Axel Muse. Вто Яну 03, 2012 1:35 am

Шезлонгите около басейна. File_59_13


Последната промяна е направена от Axel Muse. на Сря Фев 26, 2014 11:34 am; мнението е било променяно общо 1 път
Axel Muse.
Axel Muse.
i'm worst at what i do best and for this gift i feel blessed.

Статус : : They say that life's a game but they take the board away.
Брой мнения : 207

https://hotel-california-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Шезлонгите около басейна. Empty Re: Шезлонгите около басейна.

Писане by Kristian Flinks Съб Фев 11, 2012 3:40 pm

Тъкмо се бях настанил в хотела и си бях взел горещ душ.. В стаята имах съквартирант на име Чък. До сега не бях живял с непознат, но какво да се прави нали променям всичко в живота си?! Облякох черна тениска и тъмни дънки.Реших да изляза и затова си сложих коженото яке, което ме правеше голям пичага. Бях сам в стаята. Чък беше излязъл някъде.. Побърквах се сам в стаята.. Излязох да го разгледам по-добре. Обиколих навсякъде и последното място беше басейна. Отидох до него. Беше голям, но за жалост празен поради студеното време. Все пак имам болен мозък и ми мина през ума да се топна, но хората от прозорците щяха да ме гледат странно и да ми се смеят, а първото впечатление е най-важното. Както и да е.. Много ми се пушеше ганджа и се огледах наоколо.. Нямаше никой, затова извадих портфейла си а от него изкарах малко пликче пълно с ганджа, която си бях купил преди да се установя тук. Извадих и ОЦБ и започнах да си свивам масура. Когато го свих го запалих и започнах да се наслаждавам на вкуса, който обичах повече от всичко, докато се бях излегнал на шезлонга.
Kristian Flinks
Kristian Flinks

Брой мнения : 7

Върнете се в началото Go down

Шезлонгите около басейна. Empty Re: Шезлонгите около басейна.

Писане by Гост Съб Фев 11, 2012 6:52 pm

Хотела ме подтискаше. Стаята ме подтискаше. Липсата на пари ме подтискаше. Всъщност се чудех дали изобщо има нещо, което да не ме подтиска днес. Звучах като някоя депресарка и може би изглеждах така, докато влачех краката си из сградата на хотела в търсене на нещо интересно. А под интересно имах предвид най-вече нещо не особено легално и определено нещо, което не бих могла да правя в компанията на полицаи. Господи, толкова нощи бях спала по арестите, понякога когато нямах пари дори прибягвах до някоя глупост, за да ме вкарат на топло за една нощ... безплатно. На сутринта излизах и продължавах пътя си. Но сега... Не мисля, че дори бих могла да стигна до града. Бях се разбрала с някакво момиче, Аная, да ме прибере в стаята си, пък аз по-късно щях да й се изплатя... когато имах пари.

А как щях да се сдобия с такива, дори не ми се мислеше. Чак ме хващаше страх, щом се налагаше да се обърна към алтернативният метод за печелене; метод, с който се занимавах още от петнайсет годишна. Оттогава ме бяха хващали само веднъж – покрай строгия контрол на възпитателите в сиропиталището се бях научила да съм нещо като Джеймс Бонд, докато продавах наркотици. Супер предпазлива, появява се като сянка и като сянка изчезва. За мен се носеха легенди, което не беше особено хубаво.

Затова и си смених името.

В крайна сметка безцелното скитосване ме бе отвело до външния басейн. Без да му мисля много, се затичах и се гмурнах във водата, ей така, както си бях с дрехите. Не ми пукаше кой какво щеше да си помисли, отдавна бях свикнала да правя каквото си искам и да си давам пълна свобода. И сега не правеше изключение.

Постоях във водата известно време, преди да повее вятър и изведнъж да ми стане доста хладно. По принцип не бях никак зиморничева, макар и израснала в студената Русия. Обаче сметнах за благоразумно да изляза от водата и да се настаня на един от шезлонгите, с гръб към някакъв мъж, който пушеше нещо, подозрително миришещо на... рай грас, ако ме разбирате. Идеално. Потенциален купувач, който аз щях непременно да обработя. Въпрос на оцеляване, нищо повече.

Дори не го удостоих с поглед, така че беше невъзможно да го разпозная, дори и да го познавах. Просто съблякох раздърпаната си бяла тениска, оставайки само по сутиен, и изстисках водата от нея.Сигурно беше скандално, че се съблякох, но беше по-приятно да те наричат курва, отколкото да хванеш пневмония, а и аз вече бях свикнала с подобни епитети.

- Мога да ти продам най-добрия канабис, който някога си срещал – казах, без да се обръщам. – Хашиш, марихуана, каквото искаш. Имам от всичко. Цената не е за пропускане.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Шезлонгите около басейна. Empty Re: Шезлонгите около басейна.

Писане by Kristian Flinks Нед Фев 12, 2012 8:48 am

В началото, когато момичето дойде помислих, че е част от персонала на хотела и че всеки момент щеше да ме изхвърлят от това място.. Когато се приближи и се загледах към нея но не ми приличаше на момиче от персонала.. Явно беше туристка..
-Цената за мен не е проблем. -Казах й аз с голямото си самочувствие и се усмихнах горделиво.
-Доста години бях нарко дилар и още имам доста стока в мен.. Но едно нещо ми се изчерпа-чайчето. -Казах аз като това беше намек ако има да ми даде.
-Ха къде са ми обноските.. Аз съм Кристиан. -След като казах това подадох ръката си към нейната.


Последната промяна е направена от Kristian Flinks на Пон Фев 13, 2012 10:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Kristian Flinks
Kristian Flinks

Брой мнения : 7

Върнете се в началото Go down

Шезлонгите около басейна. Empty Re: Шезлонгите около басейна.

Писане by Гост Нед Фев 12, 2012 9:19 am

Погледнах към ръката му, сякаш бе нещо чудовищно, и мозъка ми автоматично започна да сканира лицето ми,сякаш там беше изписано колко опасен може би бе. В Русия още ме издирваха, а и тук също не бях непозната... Бях се постарала да залича акцента си и досега бях сменила около две-три номера, и не ме бяха хванали, но на моменти се превръщах в параноичка.

Накрая реших, че нещо ми хлопа, и стиснах ръката му с предпазлива усмивка.

Толедо – казах името си, надявайки се да не е чел за мен в някой нискотиражен вестник.

По дяволите, та той беше просто консуматор! Не беше полицай, нито пък сериен убиец... Едва ли беше и изнасилвач, защото иначе щеше да ме гледа странно, когато съблякох тениската си. Бях в безопасност... Или поне ми се искаше.

- Имам магически гъби и кактус пейот – казах, игнорирайки перченето му. Като цената не бе проблем за него... тогава предполагам нямаше да има нищо против да забогатея? – Предлагам ти да си вземеш и от двете, преди да съборя това място и да изчезна.

Мислено се зашлевих през устата. Това звучеше откачено, но... Защо пък да не пална една клечка и да я хвърля за килима в някоя стая, която предварително съм изкъпала в бензин?... Така щях да се отърся от проклетата депресия.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Шезлонгите около басейна. Empty Re: Шезлонгите около басейна.

Писане by Kristian Flinks Пон Фев 13, 2012 10:22 am

Момичето беше дружелюбно - за непознато.. Дали се държеше така, защото забеляза, че съм пълен с пари и искаше да измъкне нещо, като повечето жени, които срещах или просто се държеше добре, защото й бях приятен?!..Като се замисля, сега това нямаше значение, защото на мен ме интересуваше само да се напуша и да забравя за всичко, за да ми стане весело.
-Ще взема от всичко, каквото предлагаш. -Казах й аз и й намигнах леко, след това допуших моя масур, който си бях свил. Дадох и на Толедо и тя естествено не отказа..
-Хмм.. Толедо?.. Мисля, че някъде съм чувал това имен, но не съм сигурен.. -Казах като се замислих от къде съм чувал това име.. Ама, че съм идиот!.. Да не би в този свят тя да е единствения човек с това име?!-Не.. Как можах да изръся такава глупост?!..
Изведнъж ми стана адски смешно и започнах да се хиля като олигофрен а и тя не оставаше по-назад в смеенето.

Kristian Flinks
Kristian Flinks

Брой мнения : 7

Върнете се в началото Go down

Шезлонгите около басейна. Empty Re: Шезлонгите около басейна.

Писане by Гост Пон Фев 13, 2012 3:40 pm

Смеех се, макар, че не трябваше да ми е никак весело. Този явно беше чувал за мен и, макар и да ми беше приятен, би трябвало да го разкарам на момента. Но когато ми предложи от своето наркотично пиршество, просто не бях в състояние да откажа. Изкушението бе прекалено голямо за такава грешница като мен.

- Чувал си ме по... по... – нямах въздух и цялата се тресях от смях. – Телевизията и... вестниците...

Тъпачка! Тъпачка! Тъпачка!, крещеше вътрешният ми глас, но аз набутах в устата му памук и му залепих устата с тиксо. Сега не ми беше до трактатите на съвестта.

- Аз... аз съм Девора Константинова, руският дилър – продължих да си утежнявам положението и имаше нещо адски забавно в това. Казах нещо нецензурно на руски и зарових лице в свитата на топка тениска. Вече не ми беше студено, беше ми смешно. Накрая успях да си поема за малко дъх, колкото да кажа: - А ти откъде си?... Предполагам някъде от изток...

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Шезлонгите около басейна. Empty Re: Шезлонгите около басейна.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите